הסדנה המקוונת לתסריטאות בהנחיית מרב שקד נפתחת ב-23.11.20

"למצוא את הסיפור, לצבור מיומנות וביטחון ולכתוב תסריט יוצא דופן"

9 מפגשים שבועיים בזום + פגישת הכוונה מקצועית אישית בסוף הסדנה
החל מה 23.11.2020, ימי שני בערב, 19:30-22:00 
מיועד לכל מי שרוצה להפוך רעיון לתסריט מקצועי
מספר המקומות מוגבל

הצצה לסדנה

על קצה המזלג

*מאיפה מגיעים הרעיונות ואיך נדע אילו רעיונות מתאימים דווקא לתסריט (ולאיזה)?

*איך בונים דמות ייחודית שתכנס ישר ללב?

*איך מדברים בתסריט (ובעיקר- מה לא אומרים…)?

*טריקים ותחבולות שתמיד עובדים – איך הופכים סצנה לבלתי נשכחת?  איך משלבים הומור בתסריט?

*איך גורמים לזה לקרות – אז יש לי תסריט, מה עושים עכשיו?

**טכניקות יחודיות: פסיכולוגיה בשירות התסריט – כלים מעולים מעולם הפסיכולוגיה שמשדרגים דמויות וסצנות. בדוק.

המלצות

♣"אני ממליצה בלב שלם ובשמחה על הסדנה. היא הייתה המקור המושלם להכיר את עולם התסריטאות והצטיינה ביחס אישי, הומור וליווי מקצועי ורציני" (נתלי פיינשטיין)
♣"תחושת הביטחון ליצור ללא פחד, הבנה שתמיד יש מה לומר, שאפשר לטעות, שיש מרחב בטוח. שהקול שלי ייחודי. אחת ההחלטות החשובות שעשיתי בחיי" (לירז מיה שגריר)
♣"הקורס שלך מעיף אותי, מסעיר לי את הדימיון. אני מרגיש שאפשר ללמוד רציני את הכלים והכללים ולרתום את הכאב, הילדות, הדימיון ולעוף על זה" (גידי אבינערי)
♣"תודה לא רק על ההנחייה המקצועית והנעימה, למדתי המון, אך בעיקר החזרת לי את התשוקה לכתוב" (ישראל איז'ו רוזלי)
♣"סדנה מאוד מקצועית, מסודרת, עם מקום להומור. מרב גמישה בהתאם לתלמידים (ולחומרים שלהם), תשובות מפורטות ומקדמות במיילים, אני באופן אישי תמיד פחדתי מכל החוקים ובסדנה של מרב זה נראה פחות מאיים. לא חשבתי שאני אצא עם כל כך הרבה האמת. (תכלת גינס)
♣"אני חייבת להגיד לך שהקורס היה פוער עיניים עבורי ופתח את המחשבה שלי לגמרי בהיבט של איך לכתוב תסריט. כל כך נהניתי להגיע הביתה ולהתחיל לחשוב על המשימה שנתת לנו בכל מפגש. לגמרי הצלחת לשנות את הדרך שבה אני רואה סדרות וסרטים" (אורי שמר)

כשכתבתי את הסדרה שלי, "מגדלים באוויר" (שודרה בערוץ 10 ונמכרה ל"אנדמול" הבינלאומית) אמרתי שאני רוצה להיות אמא רק של בנים, כי בנות זה מסובך. אמרו לי שמי שכותבת סדרה על שלוש אחיות כדאי לה להיזהר מהקארמה, ואכן, היום אני אמא גאה ל.. 3 ילדות מקסימות.

את דרכי התחלתי בטלוויזיה (כתבת, עורכת תוכן), למדתי תקשורת, קולנוע ותסריטאות ובעשור האחרון אני מלמדת תסריטאות, גם בסדנאות שלי וגם בבתי ספר ומסגרות אחרות. אני עורכת תסריטים ומלווה עשרות יוצרים. בימים אלה אני מפתחת סדרה שנבחרה לפרוייקט "רזידנסי צרפת- ישראל" של קרן גשר, הקרן הצרפתית CNC ופסטיבל "seriesmania".

כשיש לי רגע, סביר להניח שתמצאו אותי מתענגת מול סדרה טובה או יושבת בציפייה בקולנוע, כי בעיניי אין הרבה דברים שמתעלים על סיפור טוב:)

השאירו פרטים כאן ואחזור אליכם

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply